DataDot Technology Ltd, Avustralyada kurulmuş, Avustralya borsasında işlem gören halka açık bir firmadır (ASX: DDT). DataDot Technology Ltd ürüne özel kodlama ve işaretleme teknolojilerinde dünya lideridir. Geliştirdiği özel teknolojiler sayesinde ürünleri pek çok değişik alanda kullanılmaktadır. Başta gelen kullanıcıları otomobil ve diğer motorlu araç üreticileridir.

DataDot Technology Ltd, Türkiye de mümessili MET Tekstil ve Kimya Ltd tarafından temsil edilmektedir.

MET Tekstil ve Kimya Ltd, 2000 yılından beri tekstil yardımcı maddeleri, makina parçaları ve genel kimyasallar alanında faliyet göstermekte ve  bünyesinde 30 yılı aşkın kimya ve endüstri tecrübesi bulundurmaktır. Bize ulaşın


  

DataDot Technology Ltd ve Avustralya Milli Bilimler Akademisi  (CSIRO) son derece gelişmiş yeni bir nano-teknolojik ürün kodlama sistemi olan yı geliştirmişler ve eşit ortaklık prensibi ile bu yeni ürünün geliştirilmesi ve dünyada satışı için de DataTraceDNA Ltd firmasını kurmuşlardır. DataTraceDNA

Avustralya Bilimler Akademisi (CSIRO) Avustralyanın milli bilimsel araştırma ve geliştirme kuruluşudur. CSIRO dünyanın en önde gelen bilimsel araştırma enstitülerinden birisi ve özellikle hızla gelişen nano-teknoloji alanında dünya lideridir. Avustralya devletinin desteği ile CSIRO teknolojiye ve araştırma-geliştirmeye yönelik rekabetçi endüstriler ve gelişmiş, sağlıklı bir toplum ve temiz bir çevre için çalışmaktadır.

CSIRO dünyanın 85 ülkesindeki bilimsel organizasyonlar ve firmalarla ortak çalışmalar yürütmekte ve bünyesinde 6500 civarında bilim adamı ve araştırmacı bulundurmaktadır. CSIRO aynı zamanda Global Araştırma Birliği (Global Research Alliance) nin kurucu üyelerindendir ve Birleşmiş Milletler Milenyum Hedefleri programı çerçevesinde pek çok teknoloji alanında öncü çalışmalar yürütmektedir.

DataTraceDNA Ltd, Türkiye de mümessili MET Tekstil ve Kimya Ltd tarafından temsil edilmektedir.

Başa Dön

 

© 2005 MET Tekstil ve Kimya Ltd                     
  Ana Sayfa  |   Firma Bilgisi  |   Teknolojimiz   |   Uygulamalar   |   Haberler   |   İletişim